5 Najlepszych Kreatorów Stron WordPress, typu przeciągnij i upuść – Porównanie

Chcesz w łatwy sposób zbudować i dostosować swoją stronę w WordPress? Porównanie tych kilku kreatorów stron typu przeciągnij i upuść dla WordPress, może ci się przydać. Dzięki takim kreatorom do budowania stron w WordPress, można tworzyć, edytować i dostosować układ strony bez konieczności pisania skompilowanego kodu. W tym artykule, będziemy porównywać 5 najlepszych kreatorów stron dlo WordPress, typu przeciągnij i upuść.

5 Najlepszych kreatorów stron WordPress, typu przeciągnij i upuść – Porównanie

Dlaczego warto skorzystać z takich kreatorów dla WordPressa?

Wielu początkujących w WordPress ma problem ze zmianą lub modyfikacją układu strony. Oczywiście szablony typu premium, bardzo często posiadają takie możliwości, to jednak są one bardzo trudne, aby modyfikować, szczególnie dla tych, co nie znają kodu HTML / CSS.

To dlatego użytkownicy WordPress-a często zadają pytania typu:
Czy istnieje prosty mechanizm, coś w rodzaju przeciągnij i upuść dla WordPress„. Istnieją również początkujący w WordPress-ie, którzy opuszczają go i „przesiadają się” na takie rozwiązania Weebly czy Wix, a to najczęściej z powodu łatwiejszej funkcjonalności projektu. Kiedy pytaliśmy niektórych użytkowników, dlaczego to robią, w odpowiedzi najczęściej słyszeliśmy coś w rodzaju:

Życzę WordPress-owi, aby stworzył prosty kreator typu przeciągnij i upuść w zapleczu.

Cóż, istnieje kilka wielkich wtyczek, takich kreatorów typu przeciągnij i upuść dla WordPressa. Pozwalają one na dostosowanie i modyfikację każdego elementu na stronie bez pisania nawet jednej linijki kodu.

Wtyczki te oferują dodawanie wielu kolumn, paralaksy tła, pełną szerokość obrazów, treści cyfrowe, suwaki, itp. Użytkownicy mogą korzystać z tych komponentów do budowy własnych układów w swoich szablonach WordPress.

Sam skrypt WordPress wciąż się zmienia i rozwija, niektóre elementy takich kreatorów są już częścią szablonów, to jednak do tego celu wciąż służą oddzielne wtyczki. Postanowiliśmy porównać kilka z nich, aby łatwiej było ci podjąć najlepszą dla siebie decyzję. Nasze kryteria porównywania tych kreatorów to: łatwość obsługi, elastyczność i efekt końcowy. Mimo, że niech przeglądu najlepszych budowniczych strony dla WordPressa na rynku.

Beaver Builder

beaverbuilder

Beaver Builder jest płatną wtyczką do WordPress. To typowe narzędzie typu przeciągnij i upuść i naszym zdaniem jedna z najlepszych wtyczek na rynku w tej chwili. Beaver Builder jest bardzo szybki i posiada wbudowany szybki przewodnik. Takie podpowiedzi, które pojawiają się podczas pracy z nim, które powodują, że obsługa staje się bardzo przyjemna i intuicyjna.

Na żywo można widzieć wszystkie zmiany i modyfikacje. Po prawej stronie znajduje się czytelne menu, gdzie po kliknięciu w dany element po prostu przeciągamy go na stronę i już gotowe. Dodane elementy do strony można również edytować.

Wtyczka Beaver Builder jest również wyposażona w kilka podstawowych i zaawansowanych modułów, które pozwalają dodać niemal wszystko może chciałbyś dodać. Ma suwaki, karuzele, tła, bloki zawartości, przyciski,  i wiele wiele innych rzeczy.

Cena: Od $99 za pojedynczą licencję.

Recenzja:

Beaver Builder jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem na rynku. Posiada wiele gotowych szablonów, które pomogą Ci zacząć. Ma możliwość dostosowania najdrobniejszych szczegółów, które sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników.

Page Builder by Site Origin

siteorigin-pagebuilder

Ponad 800.000 aktywnych instalacji! Origins Page Builder jest jedną z najbardziej popularnych darmowych wtyczek. Jednym z głównych powodów jej popularności jest cena 🙂 (Darmowa wtyczka). Jest ona dostępna jako w pełni funkcjonalna darmowa wtyczka.

Tworzenie strony z użyciem Origins Page Builder jest dość łatwe w obsłudze i współpracuje z każdym standardowym szablonem WordPress. Jednym z dodatkowych możliwości tej wtyczki, jest tworzenie własnych tzw widgetów, czyli elementów na paku bocznym strony. Jest również wyposażona w narzędzie historii, które pozwala przełączać się, cofać i ponawiać wcześniej wprowadzone zmiany.

Cena: Darmowy

Recenzja: Darmowe i niezwykle skuteczny kreator stron dla WordPress. Łatwy w obsłudze interfejs. Mimo że edycja na żywo nie jest porównywalna do rozwiązania, o którym pisaliśmy wyżej, nie można nie doceniać wartości, jaką otrzymujesz za darmo.

Velocity Page

velocitypage

Velocity Page jest prostą, ale bardzo dobrą wtyczką do WordPressa. Przede wszystkim, można edytować stronę z podglądem na żywo. Elementy na stronie pojawiają się dokładnie tak, jak widać to podczas procesu edycji.

Posiada kilka wbudowanych modułów, które można użyć, klikając na przycisk Dodaj Element. Można tworzyć nowe sekcje, zmieniać kolumny i dodać materiały z tego samego ekranu. To pozwala na zbudowanie „bogatej” strony z bardzo niewielkim wysiłkiem.

Cena: Od $97 za pojedynczą licencję

Recenzja: Biorąc pod uwagę kodowanie przez wiodącego dewelopera WordPress, Marka Jaquith, wtyczka Velocity Page wykracza poza standardy jakości kodu. To bardzo blisko do drugiego po Beaver Builder pod względem łatwości obsługi i wydajności projektowania.

Themify Builder

themify-builder

Jeśli już używasz jednego z szablonów WordPress firmy Themify, to Themify Builder jest już częścią twojego szablonu. Użytkownicy innych szablonów mogą pobrać wtyczkę Themify Builder. To prosta i intuicyjna wtyczka, która posiada kilka gotowych do użycia modułów. Można je dodać do swoich stron lub wpisów. Wiele z oferowanych modułów zwykle wymaga instalowania osobnych wtyczek.

Themify Builder pozwala na edycję stron z zaplecza administracyjnego, jak również z tzw Front Page. Edytując na żywo można zobaczyć dokładnie, w jaki sposób zmiany pojawią się na stronie. Oprócz tego, Themify Builder posiada gotowe do użycia szablony, które można szybko zastosować na własnej stronie.

Cena: $39

Recenzja: Pomimo tego, że twórcy zapewniają o łatwości obsługi, to jednak obsługa może powodować frustracje, szczególnie początkujących użytkowników. Prawie to samo oferuje omawiana wcześniej wtyczka Origins stron Page Builder, która jest zdecydowanie łatwiejsza w obsłudze.

Headway Themes

headwaythemes

Headway Themes jest jednym z najbardziej przyjaznych, szczególnie dla początkujących użytkowników WordPress-a. Różnica polega na tym, że w rzeczywistości jest to kompletny szablon sam w sobie a wszystkie powyżej omawiane są wtyczkami.

Pozwala zbudować dowolny układ i każdy wzór, a wszystko za pomocą prostego interfejsu przeciągnij i upuść. Posiada wbudowane i gotowe do użycia bloki, które można dodać do dowolnej strony. Dodatkowo, można pobrać wiele więcej bloków i szablonów ze strony producenta.

Cena: Zaczyna się od $59 dla pojedynczej licencji

Recenzja: Trudno oceniać i porównywać z poprzednimi, ponieważ jest to szablon a nie wtyczka. Oznacza to tyle, że trzeba zmienić istniejący szablon, podczas gdy inne rozwiązania radzą sobie w każdym szablonem. Oprócz tego, funkcja przeciągnij i upuść jest naprawdę super. Twórcy naprawdę znają się na rzeczy.

Podsumowanie

Powyższe porównania tych 5 narzędzi jasno pokazują, że Beaver Builder oraz Velocity Page są wyraźnie najlepszymi wyborami.

Jeśli pieniądze nie stanowią problemu, śmiało możesz zainwestować a uzyskasz najlepsze na rynku narzędzia wraz z gwarancją wsparcia ze strony deweloperów. Z pewnością nie będziesz żałować.

Jeśli cena jest problemem, skorzystaj z Darmowej Origins Page Builder, która jest najlepszym wyborem.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze dla ciebie kreatory stron, typu przeciągnij i upuść.

 

Napisz Komentarz